Neden Biz?

Hızlı:
Tüm işlerinizin her zaman acil olduğunu biliyoruz. Yetiştiremeyeceğimiz işleri onaylamıyoruz ve onayladığımız işleri tarihinde teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.

Doğru: Doğru çevirinin öneminin farkındayız. Tamamlanan işleri defalarca kontrol edip sıfır hatayla gönderiyoruz. Hata yapma lüksümüz olmadığının farkındayız.

Güvenilir: Çevirileriniz emin ellerde. Bütün müşterilerimizle gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz ve sözümüze sadık kalıyoruz.

Sadece yerli değil yabancı orjinli  firmalarla da çalışıyor olmanın verdiği güven ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

Tercüme Takip Sistemi: Türkiye’de ilk olarak tercümelerinizi size verilecek olan firmaya özel şifreler ile takip etme imkanınız olacak. Bu sistem sayesinde tercümenizin ne durumda olduğunu, gerçekçi teslim süresini, hangi uzman tercüman tarafından yapıldığını görebilecek ve eğer varsa not ve sorularınızı sistem üzerinden herhangi bir internet bağlantısı olan cihazınız ile iletebilecek ve böylelikle tüm çeviri sürecini yönetebileceksiniz.