Açık Pozisyonlar
We would like to see our friends who graduated from the Engineering or Science departments of universities as colleagues who are graduates of Interpreter, Interpretation and Language-Literature departments  If you would like, would you send your current CV to info@patra.com.tr? (Full-time or free-lance)

ELEKTRONİK SİGARA

Ülkemizde son zamanlarda sigara içiciliği oldukça artış gösteren konuların arasında yer almaktadır. Fakat normal sigaralar çok büyük hastalıkların habercisi olduğu için sizlerin yaşamını tehlikeye sürüklemektedir. Tüm bu sorunlardan kurtulmak ve hayatınızda ki alışkanlıklara bir son vermek adına www.ilksigaran.com sizlere bu konuda fazlası ile yarar sağlayacaktır.

Elektronik Sigara ile Alışkanlıklardan Kurtulun

Özel olarak tasarlanmış olan ürünümüzü tüm arzu eden müşterilerimize özel sunarak hızlı servis ağımız ile teslim etmekteyiz. Pil ile çalışan ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan elektronik sigara ile artık yaşamınızı kontrol altında tutmaya başlayın.Son derece kolay kullanım özelliğine sahip olan elektronik sigaralarımızı kullanan bireyler kısa bir zaman dilimi içerisinde normal sigaralardan soğuyacak ve sigara bağımlısı olmaktan çıkacaktır. Şarja takıldığı anda pilini doldurabilir ve sanki normal sigara tüketiyormuşsunuz gibi hissedebileceksiniz.

Elektronik Sigaraların Avantajları

Ürün departmanımız içerisinde birden farklı modeli barındırmakta ve sigara bağımlılığından bir an olsun kurtulmanıza yardımcı olmaktayız. Yan etkisi bulunmayan elektronik sigaraürünümüzün en büyük avantajı ne size ne de çevreniz de yer alan kişilere zarar vermemesidir. Buna göre duman yerine buhar yayan elektronik sigaralarımızı kullanarak sizlerde sigara alışkanlıklarınızdan kurtulmaya başlayın.Üstün çalışma kapasitesine sahip olan ürünümüz oldukça kolay kullanım içermektedir. Çevreye duman yaymayan ve sizleri de maddi açıdan zorlamayacak olan elektronik sigara modellerimize sizlerde göz atabilirsiniz.